Odwiedź Warsaw Food Expo

Odwiedź Warsaw Food Expo

Warsaw Food Expo to jedna z dwóch najważniejszych imprez biznesowych w Polsce dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu. Te międzynarodowe branżowe targi żywności odbędą się w dniach 16-18 maja w Ptak Warsaw Expo.


Czym wyróżnia się Warsaw Food Expo?

Tym, że jest to wydarzenie wyjątkowo korzystne zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców. Targi Warsaw Food Expo są międzynarodową platformą wymiany handlowej i networkingu pomiędzy producentami i dystrybutorami a kierownikami, dyrektorami i innymi osobami decyzyjnymi w sieciach handlowych, sklepach detalicznych, hurtowniach, hotelach czy gastronomii.

Tym samym odwiedzający mogą dokonać przeglądu rynku polskiego i zagranicznego, uzyskując komplet informacji na temat najkorzystniejszych rozwiązań, innowacji czy ofert dotąd nieosiągalnych w kraju. To jednocześnie otwarcie się na nowości, które można wprowadzić do oferty własnej i na wiedzę, którą dostarczą eksperci i liderzy branży. Zrobią to w ramach konferencji, prelekcji, wykładów i warsztatów, które w swoim portfolio ma Warsaw Food Expo.

Dla wystawców wydarzenie z kolei jest marketingowym i PR-owym strzałem w dziesiątkę. To jedna z dwóch najpopularniejszych marek w branży w Polsce, która pozwala pozycjonować firmę w sektorze premium. Jednocześnie szerokie możliwości Ptak Warsaw Expo są okazją do prezentacji oferty w pełnym wymiarze i przy użyciu innowacyjnych środków. To tym samym redukcja kosztów przy jednoczesnym wzroście wykorzystania potencjału reklamowego i rozszerzeniu biznesowych sieci wzajemnych zależności. Warsaw Food Expo daje możliwość znalezienia kolejnych dostawców, atrakcyjniejszych źródeł i obniżenia kosztów działalności dzięki skróceniu łańcucha dostaw.
Kto będzie uczestniczyć w Warsaw Food Expo?

Dzięki programowi Hosted Buyers w Warsaw Food Expo biorą udział przedsiębiorcy zagraniczni zainteresowani importem żywności z Polski do swoich krajów. To otwiera odwiedzających i wystawców na nowe możliwości i ekspansję na międzynarodowy rynek. To gwarancja bezpieczniejszej przyszłości dla firm działajacych w tym sektorze i rozszerzenia biznesowej sieci kontaktów.

Ponadto, podczas eventu będzie można spotkać przedstawicieli sieci handlowych, dystrybutorów, sektora HoReCa, przedstawicieli sektora gastronomicznego i hotelarskiego, e-commerce, sklepów hurtowych i detalicznych. W zakresie branżowym targów znalazły się przedsiębiorstwa działające w sektorze food&drink, premium food, convernience, craft, organic, vege, food tech, wellfood oraz start up.

Warsaw Food Expo – odbierz darmowy bilet: https://warsawfoodexpo.pl/rejestracja/