Słodkie prezenty na Dzień Kobiet

Słodkie prezenty na Dzień Kobiet

Bez okazji i od święta – najsłodszy afrodyzjak, czekolada, jest najczęściej polecany jako pyszny dodatek do prezentu dla Bliskiej Osoby. 8 marca warto podarować Ukochanej Kobiecie coś wyjątkowego – polska manufaktura chocolu przygotowała listę top3 swoich bestsellerowych propozycji na tę okazję:

1. Linia Miiau PREMIUM dla prawdziwych koneserek czekolady

W sklepie internetowym chocolu dostępna jest linia Miiau, czekolady premium wytarzane z najlepszych kuwertur czekolady na świecie. Smukłe tabliczki czekolady handmade są kwintesencją jakości i wyjątkowego smaku. Miiau polecana jest dla Pań, które cenią sobie niepowtarzalny aromat czekolady i wysublimowane nuty smakowe, które inspirowane są dalekimi, egzotycznymi wyprawami. Z okazji Dnia Kobiet warto sięgnąć np. po aksamitną i delikatną Miiau Nuit Blanche lub charakterną Miiau Sao Thome.

https://chocolu.pl/kategoria-produktu/czekolady-miiau/

2. Z miłości do czekolady…

Marka chocolu to nie tylko tradycyjne tabliczki czekolady, ale również wyjątkowe czekoladowe figurki czy pralinki, idealne na różne okazje. Wśród nich są piękne, czekoladowe serca z najlepszymi dodatkami. Chocolu stawia na jakość i finezję smaków, więc do ozdabiania czekoladowej bazy sięga po polskie owoce poddawane procesowi liofilizacji. Miłośnicy białej czekolady mogą wybrać serce z truskawką i czarną porzeczką, truskawką i wiśnią lub żurawiną. Dla osób ceniących sobie delikatność mlecznej czekolady, manufaktura chocolu stworzyła czekoladowe serca z truskawką, truskawką i aronią oraz jabłkiem i maliną. Koneserów gorzkiej czekolady z pewnością przekona serce z deserowej czekolady z maliną i czarną porzeczką, śliwką i truskawką lub żurawiną.

https://chocolu.pl/kategoria-produktu/figurki-czekoladowe/

3. Kobiety kochają RÓŻ

Jakiś czas temu, tradycyjną ofertę czekolady w wersji deserowej, mlecznej i białej, poszerzyła zaskakująca… czekolada różowa! W ofercie czekolad handmade chocolu również znalazły się niespotykane tabliczki czekolady rubinowej. Warto zaznaczyć, że czekolady Ruby w apetycznym, różowym kolorze, pozyskiwanym w 100% w naturalny sposób z ziaren rubinowego kakaowca to niepowtarzalne doznania zarówno wizualne, jak i smakowe. Marka chocolu® opracowała linię Ruby w czterech wyjątkowych kompozycjach: z żurawiną i maliną, truskawką i jabłkiem, maliną i czarną porzeczką oraz wiśnią i pistacją.

https://chocolu.pl/kategoria-produktu/czekolady-ruby/

~redakcja