20 lat razem

20 lat razem

Grupa APC obchodzi 20-lecie działalności. Z tej okazji jubilat zaprosił swoich partnerów biznesowych na uroczystą galę urodzinową.

Na bankiecie zorganizowanym w połowie czerwca w Hotelu Arłamów gościli przedstawiciele zarówno kilkudziesięciu czołowych dostawców produktów dla branży piekarsko-cukierniczej, lodziarskiej oraz gastronomicznej, jak też hurtowni zrzeszonych w Grupie APC. Wśród producentów nie zabrakło firm: AKO, Arctos Creme, Bielmar, OSM Bieruń, Dawn, Dekor Pol, Eipro, Greek Trade, Horeca Service (Dijo), Jagr, Jabex, Kandy, Komplet Polska, Kruszwica, Lallemand, Lactalis, Krajowa Spółka Cukrowa, Martin Braun, Master Martini, Polskie Młyny, Prospona, SCM (Monin), Thermohauser, Unifet, Vortumnus, OSM Włoszczowa i Zentis.

Podczas uroczystej gali wręczono także nagrody z okazji 20 lat pracy w Grupie APC. Trafiły one do działających na terenie całego kraju hurtowni: Agra, BMS-G, Damon, Global, Kuma, Motyl, Piekarz, Sojanex, Tajfun oraz Ziarnex. Hurtownie te dysponują kompleksową ofertą produktów, spełniającą oczekiwania i gusty każdego klienta. Dzięki owocnej współpracy z dostawcami, wspomniane hurtownie dysponują bogatym asortymentem dla piekarni, cukierni, lodziarni i zakładów gastronomicznych, który zaspokaja w pełni potrzeby producentów żywności poszukujących najnowszych technologii i podążających za aktualnymi, światowymi trendami.

Grupa APC od 2007 roku działa w ramach struktur Back Europ International, co pozwoliło jej jeszcze szerzej rozwinąć współpracę z czołowymi dostawcami znanymi nie tylko w Polsce, ale także na innych rynkach europejskich.

Ambicją spółki jest to, aby była ona postrzegana przez środowisko branżowe jako rzetelna firma z profesjonalną organizacją, która potrafi wychodzić naprzeciw coraz większym oczekiwaniom klientów. 20 lat dynamicznego rozwoju firmy to najlepszy dowód na to, że potrzeby piekarzy, cukierników, lodziarzy oraz właścicieli dużych i małych lokali gastronomicznych są zaspokajane zarówno pod względem jakości, adekwatności i kompleksowości oferowanego asortymentu, jak też przez fachowe wsparcie szkoleniowo-doradcze.

Podczas urodzinowej gali oprócz wręczania nagród oraz biznesowych rozmów i dyskusji m.in. na temat przemian, jakie w ciągu ostatnich dwóch dekad zaszły w naszej branży, nie zabrakło również czasu na rozrywkę na najwyższym poziomie. Zaproszonych gości zabawiał Kabaret Moralnego Niepokoju w składzie: Michał Cieślak i Rafał Zbieć oraz Tatiana Galitsyna – ukraińska mistrzyni sztuki animacji piaskowej i malowania światłem. Jubileuszową uroczystość poprowadził najpopularniejszy polski mim, Ireneusz Krosny, który również przedstawił swój program artystyczny. Z okazji tej uroczystości został przygotowany przez firmę Master Martini okazały tort rocznicowy, a po jego degustacji zabawa taneczna trwała do białego rana.