POLAGRA 2022 zbliża się wielkimi krokami

POLAGRA 2022 zbliża się wielkimi krokami

Najważniejsze w Polsce wydarzenie branży spożywczej i sektora HoReCa rozpocznie się 26 września w Poznaniu. Potrwa trzy dni i, oprócz bogatej eskpozycji, będzie obfitować w liczne wydarzenia towarzyszące. Do 30 czerwca wystawcy mogą zgłaszać swój udział w targach na preferencyjnych warunkach.

Podobnie jak w ostatnich latach, na ekspozycję targów POLAGRA złożą się salony: FOOD, FOODTECH i HORECA. Dzięki temu cała branża spożywcza spotka się w jednym miejscu i czasie, czyli 26–28 września 2022 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

– Targi POLAGRA, które odbyły się w październiku 2021 roku udowodniły, że branża spożywcza i sektor HoReCa potrzebują spotkań na żywo. Mimo trudnego roku, doświadczenia pandemią, zorganizowaliśmy trzydniowe wydarzenie, które przyciągnęło wystawców i zwiedzających z Polski i z zagranicy – przypomina Dariusz Wawrzyniak, dyrektor grupy produktów Grupy MTP.

Potencjalni wystawcy, którzy chcą wziąć udział w targach POLAGRA, wciąż mają szansę zrobić na preferencyjnych warunkach. Do 30 czerwca ceny proponowane przez organizatorów są o ok. 10% niższe od standardowych.

Oprócz bogatej ekspozycji, podzielonej na trzy salony, nie zabraknie paneli dyskusyjnych, debat i szkoleń dla przedstawicieli różnych sektorów szeroko rozumianej branży spożywczej i gastronomicznej. Zawsze były to – i zawsze pozostaną – integralne i bardzo ważne elementy targów POLAGRA. To one pozwalają na wymianę doświadczeń i poznanie aktualnych problemów, barier i szans na jakie napotykają polskie i zagraniczne firmy oraz przedsiębiorstwa tego sektora gospodarki.

Wśród nich nie może zabraknąć Kongresu POLAGRA EXPORT MEETING przeznaczonego m.in. dla producentów, przedstawicieli instytucji państwowych wspierających polski eksport produktów spożywczych, ekspertów z firm doradczych, agencji badawczych oraz przedstawicieli międzynarodowych firm dystrybuujących żywność.

Na tegoroczną edycją powraca KULINARNY PUCHAR POLSKI – najbardziej prestiżowy konkurs dla mistrzów kuchni. W roku 2021 jego finał nie mógł się odbyć z powodu pandemii. We wrześniu zwycięzcy eliminacji, czyli „konkursów nominowanych”, spotkają się w Poznaniu podczas wielkiego finału 20. edycji tego niezwykłego wydarzenia.

W czasie trwania targów POLAGRA odbędą się też dwa inne wydarzenia: Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK i Targi Smaki Regionów. Wszystkie trzy wydarzenia znakomicie się uzupełniają i pozwalają kompleksowo spojrzeć na szanse i wyzwania stojące przez producentami i dystrybutorami żywności oraz branżą gastronomiczną.

Więcej informacji:

www.polagra.pl